Przejdź do treści

>>> Międzynarodowy Konkurs KRÓTKOMETRAŻOWYCH FILMÓW FABULARNYCH

reżyseria Rafaela Camelo, Emanuel Lavor
19 min | Daniela Marinho | Brazylia 2023

THE BEADS

W domu otoczonym naturą dwie siostry przygotowują się do aborcji, nie zauważając, że w budynku znajduje się wąż.


Rafaela Camelo

Reżyserka filmowa i scenarzystka z Brazylii. Urodzona w 1985 roku. Jej film krótkometrażowy Desires of the Flesh miał premierę na Festiwalu Filmowym Sundance 2019 i zdobył ważne wyróżnienia jako najlepszy film na Biarritz Amérique Latine i New Directors, New Films. W 2021 roku została wybrana do Berlinale Talents Buenos Aires. Rozwija swój debiutancki film Blood of My Blood przy wsparciu regionu Nouvelle-Aquitaine (Francja). Projekt został nagrodzony w BAL-LAB (Francja), wybrany do Produire au Sud (Francja) i BrLab 2020 (Brazylia).

Emanuel Lavor

Filmowiec, aktor i fotograf analogowy z Brazylii. Urodzony w 1995 roku. Ukończył studia magisterskie z zakresu scenariopisarstwa w EICTV na Kubie (2021–2022), gdzie opracował projekt swojego pierwszego filmu fabularnego  The Jaguar. Ze scenariuszem wziął udział w kilku laboratoriach i 13. Brasil Cine Mundi, gdzie zdobył oficjalną nagrodę jury, nagrodę publiczności (World Cinema Fund – Berlinale, 2023) i nagrodę BioBioLab (Chile, 2022).

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM