Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Karolina Węglorz-Zima
23 min | Studio Munka | Polska 2023

PRZEPUSTKA

Maks wychodzi na dwudziestoczterogodzinną przepustkę z więzienia, ponieważ chce pojechać na casting do programu telewizyjnego. W podróż, w którą wyrusza, postanawia zabrać swojego młodszego brata Kamila.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Jacek Beler

Aktor teatralny i filmowy. Od września roku 2009 do 2020 w zespole Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w Warszawie, a od października 2020 roku w TR Warszawa. Zagrał m.in. w takich filmach jak: Sęp (reż. Eugeniusz Korin), Jesteś Bogiem (reż. Leszek Dawid), Miasto 44 (reż. Jan Komasa), Performer (reż. Maciej Sobieszczański, Łukasz Ronduda), Powidoki (reż. Andrzej Wajda), Kler (reż. Wojciech Smarzowski), 25 lat niewinności (reż. Jan Holoubek), a także w serialach: Belfer (reż. Łukasz Palkowski), Wataha (reż. Kasia Adamik, Michał Gajda, Jan P. Matuszyński, Olga Hajdas), Ślepnąc od świateł (reż. Krzysztof Skonieczny) czy Rojst (reż. Jan Holoubek). Za główną rolę w filmie Inni ludzie (reż. Aleksandra Terpińska) został nagrodzony podczas FPFF w Gdyni 2021 oraz był nominowany do Orła 2023.

Rafał Garnecki

Aktor nieprofesjonalny, naturszczyk. Pochodzi z Grochowa. Przygodę z aktorstwem zaczął jako dziecko. Debiutował rolą Damiana w 2010 roku w krótkometrażowym filmie Glasgow (reż. Piotr Subbotko). Później mogliśmy go zobaczyć w takich filmach jak Psubrat (reż. Maria Zbąska), Agnieszka (reż. Tomasz Emil Rudzik) czy Zgoda (reż. Maciej Sobieszczański). Jego gra aktorska jest naturalna i prawdziwa. Dużo czerpie z osobistego doświadczenia.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM