Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Sara Szymańska
6 min | Szkoła Filmowa w Łodzi | Polska 2021

PIĘĆ MINUT STARSZA

Siostry bliźniaczki Mela i Zenia jadą nad jezioro spędzić razem leniwe, letnie popołudnie. Ich więź jest tak bliska, że nie wiadomo gdzie kończy się życie jednej, a zaczyna drugiej… Niespełnione względem siebie oczekiwania owocują powstaniem świata, w którym każda próba wyznaczenia granic i rozłączenia splątanych tożsamości jest skazana na klęskę.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Sara Szymańska

Urodzona w 1996 roku. Jako artystka-samouk zawsze postrzegała długopis jako narzędzie umożliwiające rozłożenie świata na najważniejsze dla niej czynniki: troskę, czułość, potrzebę wolności, niezależności. Jej zamiłowanie do czułej obserwacji prowadzi ją do eksploracji wszelkich sztuk wizualnych, m.in. fotografii, z której czerpie większość inspiracji. Jest studentką specjalności Film Animowany i Efekty Specjalne Szkoły Filmowej w Łodzi (PWSFTviT).

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM