Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Hanna Kilińska
25 min | Gdyńska Szkoła Filmowa | Polska 2022

NIE MÓW TAK DO MNIE

Tina i Julian są uzdolnionym muzycznie rodzeństwem. Przygotowują się do mającego odmienić ich los koncertu. Na drodze do sukcesu stają jednak strach, uzależnienie i konflikty, które powinny były zostać rozwiązane już dawno temu. Tina musi podjąć najtrudniejszą decyzję swojego życia.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Eliza Rycembel

Jedna z najwybitniejszych aktorek młodego pokolenia. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej debiutem filmowym była główna rola w Obietnicy (reż. Anna Kazejak). Zagrała w takich filmach jak: Carte Blanche (reż. Jacek Lusiński), Niewinne (reż. Anne Fontaine), Nina (reż. Olga Chajdas), Ciemno, prawie noc (reż. Borys Lankosz), Piłsudski (reż. Michał Rosa), Boże Ciało (reż. Jan Komasa). W 2014 roku otrzymała Nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w filmie Obietnica na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu, a w 2016 roku została laureatką „Talentów Trójki” w kategorii Film za „dojrzałość i prawdę w kreacjach aktorskich; za sprawdzenie się w bardzo wymagających rolach; za wyrazistą i ciekawą osobowość ekranową, za to wreszcie, że jest aktorskim odkryciem ostatnich lat”. „Za wybitną kreację w filmie Nina” została uhonorowana nagrodą podczas 33. edycji Tarnowskiej Nagrody Filmowej, a rola w filmie Boże Ciało przyniosła jej nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą na FPFF w Gdyni 2019.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM