Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Marta Magnuska
7 min | Animoon | Polska 2022

KONIUNKCJA

Kobieta i mężczyzna znajdują się w pokoju, gekon siedzi w terrarium, kilka much krąży wokół lampy. Stopniowo znajdujemy coraz więcej zależności i analogii między ich działaniami i obserwowanymi elementami, w miarę jak rytm ich wszechświatów przyspiesza. Ukazane mikrokosmosy zdają się oddziaływać rytmicznie i należą do jakiegoś kosmicznego porządku.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Marta Magnuska

Animatorka, reżyserka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP na specjalności projektowanie grafiki wydawniczej i ilustracji. Jest stypendystką programów wymian studenckich z Universidade de Belas-Artes w Lizbonieoraz Animationsinstitut Filmakademie Baden-Württemberg w Ludwigsburgu. Jej poprzednie filmy: Ciało obce i Inny były pokazywane na najbardziej prestiżowych festiwalach na całym świecie, m.in. w Cannes, Annecy i Clermont-Ferrand. Mieszka i pracuje w Berlinie.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM