Przejdź do treści

>>> Międzynarodowy Konkurs KRÓTKOMETRAŻOWYCH FILMÓW FABULARNYCH

reżyseria Zoel Aeschbacher
18 min | Yukunkun Productions & Box Productions | Szwajcaria, Francja 2022

FAIRPLAY

Nastolatek szukający uznania, pracownik gotowy zrobić wszystko, by zgarnąć główną nagrodę, kierownik wyższego szczebla u schyłku kariery, który chce udowodnić samemu sobie, że wciąż żyje. Trzy postaci, które tracą prędkość na autostradzie pełnej konkurencji…


Zoel Aeschbacher

Urodzony w 1993 roku w Paryżu, ma korzenie szwajcarsko-wietnamskie. Zainspirowany krótkometrażowymi filmami kolektywu Kourtrajmé, zaczął eksperymentować z kamerą DV. W 2017 roku ukończył studia licencjackie w dziedzinie kinematografii w ECAL (Ecole cantonale d’art de Lausanne). Jego film dyplomowy  Bonobo (2017) został zaprezentowany w konkursie na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Clermont-Ferrand i otrzymał Nagrodę Publiczności. Zdobył też nagrodę Student Academy dla najlepszego filmu studenckiego w 2019 roku. Obecnie reżyser pracuje nad swoim pierwszym filmem pełnometrażowym pt. Underdog.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM