Przejdź do treści

>>> Międzynarodowy Konkurs KRÓTKOMETRAŻOWYCH FILMÓW FABULARNYCH

reżyseria Khozy Rizal
15 min | John Badalu, Sue Turley | Indonezja 2023

BASRI & SALMA IN A NEVER-ENDING COMEDY

Basri i Salma to małżeństwo, które posiada Odong-Odong (indonezyjską minikaruzelę dla dzieci). Każdego dnia oboje chodzą po okolicy, zabawiając i opiekując się dziećmi innych ludzi. Choć są po ślubie już pięć lat, nie doczekali się jeszcze potomka. Pewnego dnia po pracy idą na rodzinne spotkanie. Oboje doświadczają wielu protekcjonalnych wypowiedzi ze strony swoich krewnych na temat ich bezdzietności.


Khozy Rizal

Filmowiec z Makassar, bardzo małego miasta we wschodniej Indonezji. Swoją karierę rozpoczął od nakręcenia w 2021 roku filmu krótkometrażowego sfinansowanego przez Youtube Creator for Change i Mobile Film Festival pod tytułem Makassar is a City for Football Fans. Film brał udział w konkursie Festiwalu Filmowego Sundance 2022, zdobył Nagrodę Jury w konkursie filmów krótkometrażowych na Sundance Film Festival 2021: Asia, nagrodę dla najlepszego filmu krótkometrażowego na Minikino Film Week 2021 i został zaprezentowany na takich festiwalach jak: Festiwal Filmowy w Tampere, BFI Flare: London LGBTIQ+ Film Festival, Bangkok ASEAN Film Festival i Jogja-NETPAC Asian Film Festival.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM