Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Zdzisław Siwik
25 min | Zdzisław Siwik | Polska 2021

ALTERNATYWA BEZ ADRESU

Joanna Gogulska i Sebastian Kamionka to artystyczny duet, ceniący sobie wolność we wszystkich obszarach życia. Duet, który w pełni poświęcił się twórczości artystycznej i edukacji połączonej z działaniami ekologicznymi, dzieląc się nią z lokalną społecznością. Ich ostatnim dziełem jest przekształcenie dawnej stacji benzynowej Nadleśnictwa Turek w alternatywne centrum kultury. Jak poradzili sobie ze swoją misją w trakcie pandemii COVID-19?


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Zdzisław Siwik

Fotograf, reżyser, montażysta filmów dokumentalnych i teledysków. Urodzony w 1975 roku w Koninie. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kole (1995), ASP w Łodzi (1999), Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi (2006). Laureat wielu nagród na festiwalach w Polsce. Współpracował z takimi twórcami jak Andrzej Moś, Zenona Cyplik-Olejniczak, Maciej Plamowski, Tomasz Matuszczak, Radosław Ładczuk. Wyreżyserował teledyski m.in. dla Kamila Wasickiego oraz marokańskiego pieśniarza Cheb Kadera.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM