Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Robert Kwilman
25 min | Szkoła Filmowa w Łodzi | Polska 2022

ALKIBIADES

Starając się o przyjęcie na zajęcia z filozofii starożytnej, Lidia spotyka rywalkę, Hanię, z którą walczy o uznanie profesora.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Robert Kwilman

Urodzony w 1990 roku. Absolwent Wydziału Filmoznawstwa na Université Paris VII Denis Diderot (2011), filozofii na UW (2015) oraz reżyserii w Szkole Filmowej w Łodzi (2022). Współautor scenariusza do filmu fabularnego U311 Cherkasy, który miał premierę na MFF w Odessie 2019. Reżyser filmu krótkometrażowego Blow, zaprezentowanego na Festiwalu Filmowym w Poitiers.

Magdalena Prosuł

Absolwentka aktorstwa dramatycznego w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Wystąpiła w takich spektaklach jak: Prawdziwy norweski black metal (reż. Marcin Liber), Ćwiczenia z Wesela (reż. Wojciech Malajkat), Brak scenariusza na 8 aktorów (reż. zbiorowa). Za rolę w filmie Alkibiades została wyróżniona na Solanin Film Festiwalu w Nowej Soli 2023 oraz na Lubuskim Lecie Filmowym w Łagowie 2023.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM