Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Maciej Białoruski
3 min | Szkoła Filmowa w Łodzi | Polska 2022

4PSY

Nasze życie jest obliczone na cztery psy. Pierwszy, tak się składa, zdycha, gdy jesteś na wakacjach. Drugi umiera sam. Trzeciego długo wozisz po weterynarzach. Z czwartym starzejecie się razem. Film jest zapisem wspomnień związanych z każdym z psów. Urywki życiorysów odwzorowują dany czas fabularnie oraz poprzez fakturę obrazu (etiuda była realizowana na taśmie 8 mm, MiniDV, Super 16 oraz CMOS Super 35 mm). Film powstał na podstawie wiersza Piotra Groblińskiego i jest przez niego oblizany.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Kosma Kowalczyk

Montażysta. Urodzony w 1994 roku. Absolwent ASP w Warszawie oraz reżyserii w Szkole Filmowej w Łodzi. Autor montażu kilkudziesięciu fabularnych i dokumentalnych filmów krótkometrażowych, średniometrażowych oraz pełnometrażowych. Zajmuje się również oprawą graficzną filmów. Projekty, przy których pracował, były wyświetlane na takich festiwalach jak: MFF w Cannes, Millennium Docs Against Gravity, FPFF w Gdyni, CPH:DOX w Kopenhadze, KFF, Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film, Kameralne Lato, MFF WATCH DOCS oraz MFF Nowe Horyzonty. W czasie wolnym entuzjasta sportu i przyrody.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM