Przejdź do treści

>>> Międzynarodowy Konkurs KRÓTKOMETRAŻOWYCH FILMÓW FABULARNYCH

reżyseria Małgorzata Suwała
29 min | Studio Munka | Polska 2023

POLISH DREAM

Polska, lata 90. Sławek chce się uniezależnić i w końcu dostaje zlecenie życia. Potrzebny mu samochód, więc planuje pożyczyć taksówkę od ojca. Niestety jego apodyktyczna matka ma na ten dzień inne plany. Sławek nie dostanie auta, jeśli nie zawiezie jej do uzdrowiciela. Bezsilny chłopak decyduje się zabrać rodziców “do pracy”. Tam okazuje się, że ma się do nich dosiąść niebezpieczny pasażer.


Małgorzata Suwała

Reżyserka i scenarzystka. Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP w Warszawie oraz Reżyserii w Szkole Filmowej UŚ w Katowicach. Ma w dorobku teledyski, reklamy, filmy krótkometrażowe i seriale. Współtwórczyni pierwszego sezonu serialu Netflix’a Sexify. Laureatka Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF oraz zdobywczyni nagrody Złoty Jeż na festiwalu Kina Offowego “Filmoffo” za film krótkometrażowy Afekt.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM