Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Przemysław Wawrzyniak
26 min | A&P Film | Polska 2021

FAMILY LINES

Film dokumentuje niecodzienny projekt EJSMONDTA. Artysta malując w opuszczonych miejscach portrety swojej rodziny, mierzy się z przeszłością i poszukuje odpowiedzi na pytania, które stawia przed nim niedaleka przyszłość.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Przemysław Wawrzyniak

Reżyser, producent, operator i scenarzysta filmów dokumentalnych. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Autor teledysków i opraw audiowizualnych do spektakli teatralnych. Jego film Koncert w wulkanie był prezentowany na kilkunastu polskich oraz zagranicznych festiwalach (m.in. na Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku), zdobywając nagrody m.in. na: Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym EUROSHORTS w Gdańsku czy Spotlight Documentary Film Awards w Atlancie. W 2016 roku znalazł się wśród finalistów Nikon European Film Festival za swoją krótką formę What I’ve Learned.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM