Przejdź do treści

>>> Nagrody im. Jana Machulskiego

reżyseria Patryk Krawczyk
23 min | Patryk Krawczyk, Maciej Rewers, Jacek Koniarski | Polska 2021

AKWIZYTORZY

Akwizytor wchodzi do domu świadków Jehowy.
Film eksperymentalnie łączy w sobie wiele gatunków, począwszy od komedii, idąc przez komentarz społeczny i thriller, by pod koniec zamienić się w niemalże musicalową sekwencję.


Nominacje do Nagrody im. Jana Machulskiego:

Patryk Krawczyk

Absolwent PWSFTviT. Twórca scen interaktywnych w CD Projekt RED przy franczyzach Wiedźmin oraz Cyberpunk 2077. Wyreżyserował kilka krótkich metraży, które traktuje przede wszystkim jako przestrzeń na eksperymenty artystyczne i uwolnienie się od ograniczeń narzucanych przez twórczość komercyjną. W chwili obecnej pracuje nad postprodukcją filmu dokumentalnego z podróży po Ameryce Południowej.

Mateusz Głowacki

Z zawodu realizator dźwięku. Jako aktor zadebiutował w filmie Akwizytorzy. Jako aktora wyróżnia go niezwykły talent do improwizacji, który wielokrotnie wykorzystywał podczas realizacji filmu. Obecnie rozwija swoją umiejętność improwizowania w Studium Teatru Nowego. Jego pasją jest rap; w roli MC Łodygi kilkakrotnie zaprezentował swoją niepodrabialną „nawijkę”, nadając postaci wyjątkową wyrazistość.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM