Przejdź do treści

>>> Międzynarodowy Konkurs KRÓTKOMETRAŻOWYCH FILMÓW FABULARNYCH

reżyseria Azadeh Moussavi
20 min | Azadeh Moussavi | Iran 2022

48 HOURS

Po trzech latach spędzonych w więzieniu Nader dostaje przepustkę. Ma teraz czterdzieści osiem godzin, by stać się ojcem dla swojej czteroletniej córki.


Azadeh Moussavi

Irańska filmowczyni, wykształcona na Uniwersytecie Sztuki w Teheranie. Jest autorką i reżyserką filmu dokumentalnego From Iran, A Separation (2013) o Asgharze Farhadim oraz filmu krótkometrażowego Discharged (2017). Jej pełnometrażowy film dokumentalny Finding Farideh został wybrany w 2019 roku do reprezentowania Iranu podczas ceremonii rozdania Oscarów w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny. Krótkometrażowy film The Visit jest inspirowany prawdziwą historią jej ojca i został wybrany na wiele międzynarodowych festiwali filmowych, takich jak Festival du court métrage de Clermont-Ferrand, Palm Springs International ShortFest, AFI FEST.

>>> REZERWACJA MIEJSC

Bezpłatne wejściówki można rezerwować online na stronie internetowej Kina Atlantic lub odbierać osobiście w kasach kina.

Dystrybucja wejściówek rozpoczyna się:

  • online – o godz. 10.00 w dniu poprzedzającym dany seans,
  • w kasach kina Atlantic – w godzinach otwarcia kina, również od dnia poprzedzającego dany seans.

Widzów prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu seansu zastrzegamy sobie prawo do wpuszczenia osób nieposiadających wejściówek.

>>> PROGRAM

>>> KALENDARIUM