Przejdź do treści
cinemaforum wolontariat

Wolontariat na 22. CINEMAFORUM: Czekamy na zgłoszenia!

Wolontariat w trakcie warszawskiego festiwalu filmowego CINEMAFORUM to okazja na zdobycie doświadczenia przy organizacji międzynarodowego wydarzenia kulturalnego, poznania środowiska filmowego „od kuchni”, obcowania z ludźmi dzielącymi pasję do kina i obejrzenia uznanych krótkich metraży z całego świata.

CINEMAFORUM to jedno z najdłużej organizowanych i najważniejszych wydarzeń poświęconych krótkim formom filmowym na festiwalowej mapie Polski. Jeśli interesujesz się kinem i chcesz poznać osobiście twórców krótkich metraży, spotkać uznanych przedstawicieli środowiska filmowego oraz przyjrzeć się, jak wygląda organizacja festiwalu filmowego „od kuchni” – zgłoś się na wolontariat na 22. CINEMAFORUM. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-26 listopada w warszawskim kinie Atlantic. W ramach wolontariatu możesz także odbyć praktyki studenckie!

Obowiązki wolontariuszy

Dla ekipy wolontariuszy to tydzień intensywnej pracy, ale też zawierania nowych znajomości oraz rozwijania swoich umiejętności – zarówno tych interpersonalnych, jak i organizacyjnych. Do obowiązków wolontariuszy należeć będzie m.in. wsparcie organizacyjne biura festiwalowego, wydawanie identyfikatorów oraz opieka nad gośćmi i uczestnikami festiwalu.

Szukamy osób:

– odpowiedzialnych,

– zorganizowanych,

– komunikatywnych,

– gotowych na nowe wyzwania.

Jak zgłosić się na wolontariat na 22. CINEMAFORUM?

By wziąć udział w rekrutacji, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy, które znajdują się poniżej:

Nabór trwa do 12 listopada 2023 roku.

***

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie FILMFORUM.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Festiwal współfinansuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Głównym obiektem festiwalowym jest Kino Atlantic w Warszawie.

Partnerem głównym wydarzenia jest Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.

Partnerami programowymi imprezy są: Mazovia Warsaw Film Commission, Mazowiecki Instytut Kultury, American Film Festival oraz British Council.

Partnerem branżowym wydarzenia jest Crew United Polska.

Partnerem technologicznym projektu jest BEIKS Machulski.