Przejdź do treści
interfilmlab nabór

Otwieramy nabór na warszawską edycję warsztatów branżowych INTERFILMLAB 6.0

INTERFILMLAB to program szkoleniowy adresowany do młodej branży filmowej. Najbliższa edycja projektu odbędzie się w Warszawie w ramach festiwalu CINEMAFORUM.

Od dziś można zgłaszać się do udziału w projekcie INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa. Jest to przedsięwzięcie edukacyjno-szkoleniowe skierowane do młodych reżyserów, scenarzystów i producentów z Polski, Francji, Włoch i Ukrainy. W ramach cyklu szkoleń profesjonaliści stawiający pierwsze kroki w branży filmowej rozwijają swoje umiejętności w zakresie skutecznego promowania i sprzedawania własnych dokonań twórczych na międzynarodowym rynku filmowym.

Zasady uczestnictwa w INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa

By wziąć udział w projekcie, do 25 października 2022 roku należy zapoznać się z regulaminem projektu, a następnie wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z krótkim listem motywacyjnym napisanym w języku angielskim. Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć streszczenie planowanego projektu fabularnego (także w języku angielskim), który będzie rozwijany podczas warsztatów.

Czekamy na zgłoszenia przedstawicieli branży filmowej w wieku od 20 do 30 lat.

Program INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa odbędzie się w dniach 2-8 listopada 2022 roku w ramach CINEMAFORUM – 21. Międzynarodowego Forum Filmów Krótkometrażowych w Warszawie.

***

Organizatorem projektu jest Instytut KOSMOPOLIS Fundacja Nauki, Kultury i Edukacji.

Współorganizatorami INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa są Stowarzyszenie FILMFORUM (Polska), KINOGRAPHE Association (Francja), CINEMAHALL INGO (Ukraina), Associazione Cinematografica e Culturale LABORATORIO DEI SOGNI (Włochy).

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansuje Unia Europejska.