Przejdź do treści

Rekrutacja wolontariuszy na festiwal filmowy CINEMAFORUM

CINEMAFORUM to przede wszystkim wspaniałe filmy i edukacja w międzynarodowym gronie. Jednak za tym przedsięwzięciem stoi zespół zaangażowanych, otwartych ludzi, którzy czerpią satysfakcję z uczestniczenia w czymś wyjątkowym, tworzenia wydarzenia kulturalnego od podstaw, obserwowania każdego jego etapu – od rozpowszechniania informacji po emocje widzów wychodzących z kinowych sal. Dołącz do ekipy – zostań wolontariuszem!

Organizatorzy oferują możliwość zdobycia cennego doświadczenia, poznania nietuzinkowych ludzi z całej Europy, zobaczenia, co dzieje się za kulisami dużego wydarzenia kulturalnego. Zakres zadań i obowiązków jest bardzo szeroki – każdy znajdzie do zrobienia coś, co będzie sprawiało przyjemność i jednocześnie usprawniało organizację festiwalu. Wygrywają wszyscy.

Poza wspomnieniami i przyjaźniami można również zdobyć certyfikat potwierdzający udział w festiwalu czy pieczątkę w studenckim dzienniku praktyk.

Zaproszenie obejmuje wszystkich chętnych do pomocy w pracach biura organizacyjnego, biura prasowego lub biura gości zagranicznych, w prowadzeniu dokumentacji fotograficznej, przy obsłudze technicznej wydarzenia oraz obsłudze projekcji filmowych. Festiwal potrwa od 7 do 11 listopada, a pomoc potrzebna jest od 5 do 12 listopada.

By zostać wolontariuszem, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Rekrutacja trwa do 31 października.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

***

CINEMAFORUM jest finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy.

Towarzyszące festiwalowi programy edukacji filmowej współfinansują: Program Unii Europejskiej ERASMUS+Program Dotacyjny NIEPODLEGŁA oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.

Partnerami programowymi festiwalu są: Goethe-Institut w WarszawieBritish Council w PolsceMazovia Warsaw Film CommissionMazowiecki Instytut KulturyWarszawska Szkoła Filmowa oraz Austriackie Forum Kultury.

Organizatorem imprezy jest FILMFORUM.

Fot. Przemysław Skrzydło