>>> ekipa

dyrektor festiwalu
dr hab. Marcin Adamczak

producent
Maciej Dominiak

zastępca dyrektora ds. technicznych
Marceli Zielnik

producent wykonawczy
Dorota Kozłowska-Woźniak

koordynator organizacyjny
Piotr Simon

koordynator programowy
Marcin Radomski

Koordynator Nagród im. Jana Machulskiego
Aleksandra Różdżyńska

pion programowy
Marta Karnkowska
Krystian Dulewicz
Michał Gwardys
Marek Pawlikowski
Łukasz Pluta
Karol Romaniuk

oprawa graficzna
Sebastian Cabaj

biuro organizacyjne
Simone Lipińska
Paulina Szlaska
Tomasz Punpur

biuro prasowe
Ewa Sularz
Joanna Frejus

dokumentacja fotograficzna
Ewa Jasińska

projekcje festiwalowe
Marek Dudzik

koordynator wolontariatu
Natalia Dąbrowska

>>> KALENDARIUM

>>> Dzień 1 – 09.11.2016 (środa)

10:00 – 20:00
WARSZTATY FILMU 360 – Prezentacja inauguracyjna oraz warsztaty
[Mazowieckie Centrum Kultury Medialnej ELEKTRONIK] obowiązują wcześniejsze zapisy

11:00 – 12:30
WARSZTAT: POSTPRODUKCJA W FILMIE FABULARNYM prowadzenie: Marcin Kot Bastkowski
[Kino KINOTEKA] obowiązują wcześniejsze zapisy

13:00 – 14:30
WARSZTAT: AKTOR NA PLANIE FILMOWYM prowadzenie: Wojciech Solarz
[Kino KINOTEKA] obowiązują wcześniejsze zapisy

15:00 – 16:30
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW I
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

17:00 – 19:00
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW II
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

19:20 – 21:00
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW III
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

21:20 – 23:30
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW IV
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

>>> Dzień 2 – 10.11.2016 (czwartek)

10:00 – 20:00
WARSZTATY FILMU 360 – kontynuacja
[Mazowieckie Centrum Kultury Medialnej ELEKTRONIK] obowiązują wcześniejsze zapisy

11:00 – 14:00
Enterprise Europe Network Info Day: Prawa własności intelektualnej w sektorze kreatywnym
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny

14:30 – 16:40
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW V
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

17:00 – 18:40
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW VI
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

19:00 – 20:25
Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – filmy nominowane ZESTAW VII
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

21:00
DEBATA: KRÓTKIE, ALE W CENIE debata na temat filmów krótkometrażowych, ich dystrybucji oraz przyszłości rynku
po debacie pokaz 5 filmów wybranych z platformy Kinoscope.org
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

>>> Dzień 3 – 11.11.2016 (piątek)

10:00 – 20:00
WARSZTATY FILMU 360 – kontynuacja
[Mazowieckie Centrum Kultury Medialnej ELEKTRONIK] obowiązują wcześniejsze zapisy

13:30 – 15:30
WARSZTAT: REŻYSERIA FILMU HISTORYCZNEGO – studium przypadku “Daas”
prowadzenie: Adrian Panek
[Kino KINOTEKA] obowiązują wcześniejsze zapisy

18:00 – 19:30
KONKURS GŁÓWNY – BLOK I
Otwarcie Międzynarodowego Konkursu Głównego
[Kino KINOTEKA] 
wstęp wolny, obowiązują wejściówki

19:50 – 21:25
KONKURS GŁÓWNY – BLOK II
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

22:00
VHS Hell – “Bohaterowie do wynajęcia” (reż. J. Lloyd, 1984)
[patio Warszawskiej Szkoły Filmowej] wstęp wolny

>>> Dzień 4 – 12.11.2016 (sobota)

14:00
POKAZ SPECJALNY – “Pokolenia” reż. J. Zaorski, 2016
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

17:30 – 19:20
KONKURS GŁÓWNY – BLOK III
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

19:40 – 21:20
KONKURS GŁÓWNY – BLOK IV
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

22:00
VHS Hell LIVE – “Diabelskie nasienie” reż. D. McKeown, 1983
[patio Warszawskiej Szkoły Filmowej] wstęp wolny

>>> Dzień 5 – 13.11.2016 (niedziela)

15:00
GALA FINAŁOWA
Wręczenie Nagród w Międzynarodowym Konkursie Głównym
Wręczenie Nagród Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego
Finał warsztatów MASTERCLASS – Szkoła Filmowania
Finał warsztatów Fokus na Pałac vol. 2
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki

17:00
5. POKAZ NIEZALEŻNYCH TELEDYSKÓW
[Kino KINOTEKA] 
wstęp wolny, obowiązują wejściówki

19:00

POKAZ NAGRODZONYCH FILMÓW
[Kino KINOTEKA] wstęp wolny, obowiązują wejściówki